Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                                   
1         Dulman Dan     Brezaie Radu                  
        Colomei Mircea     Colomei Mircea     Brezaie Radu            
                                   
2   Tudor Alexandru 1     Stefanescu Alin     Bucse Razvan     Stefanescu Alin            
  Stan Andrei  2      Stan Andrei     Stefanescu Alin           Brezaie Radu 3      
                                   
3         Enaru George     Popescu Tudor           Grigorut Claudiu  1       
        Nitu Andrei     Nitu Andrei     Nitu Andrei            
                                   
4         Sumedrea Adrian     Grigorut Claudiu     Grigorut Claudiu            
        Radu Cosmin     Radu Cosmin                 Brezaie Radu 4
                                   
5         Plumb Mihai     Astefanoaie Radu                 Taraboanta Mihai
        Colomei Rares     Colomei Rares     Astefanoaie Radu            
                                   
6         Paltanea Liviu     Sora Ovidiu     Sora Ovidiu            
        Tomita Razvan     Paltanea Liviu           Sora Ovidiu  0      
                                   
7         Gheorghe Paul     Agapie Eduard           Taraboanta Mihai  3      
        Duta Horia     Gheorghe Paul     Gheorghe Paul            
                                   
8   Gradinar George     Burghelea Ciprian     Taraboanta Mihai     Taraboanta Mihai            
  Chetea Stefan     Chetea Stefan     Burghelea Ciprian                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 4 din 7 jocuri

 

Finala:

 Brezaie Radu vs.  Taraboanta Mihai 4-3    56-40    55-47    44-64    49-63    63-24    33-64(22)    72-27     Duminica 14:00  



Semifinale:

1/2  Brezaie Radu vs. 3/4  Grigorut Claudiu 3-1    76(24)-45    56(22)-15    45-53    45-19          Duminica 12:00  
5/6  Taraboanta Mihai vs. 7/8  Sora Ovidiu 3-0    71-64    72-26    57-40              Duminica 12:00  


Sferturi:

1  Brezaie Radu vs. 2  Stefanescu Alin 3-2    45(21)-50(22)    75-37    47-27    37-60    58-29      Sambata 18:00  
3  Grigorut Claudiu vs. 4  Nitu Andrei 3-0    39-24    66-40    45-5              Sambata 19:00  
5  Astefanoaie Radu vs. 6  Sora Ovidiu 1-3   68-36    21-61    34-64    33-61(24)          Sambata 21:00  
7  Taraboanta Mihai vs. 8  Gheorghe Paul 3-0    46-30    59-21    57-27              Sambata 18:00  



Optimi:

1   Brezaie Radu vs.   Colomei Mircea 3-1    60-18    43-50    64-37    49-33          Sambata 15:00  
2   Bucse Razvan vs.   Stefanescu Alin 0-3    30-59(27)   35-67    26-50              Sambata 15:00  
3   Popescu Tudor vs.   Nitu Andrei 1-3    42-53    42-62    79(22)-43    16-52          Sambata 17:00  
4   Grigorut Claudiu vs.  Radu Cosmin 3-0    60-34    56-22    53-19              Vineri 20:30  
5   Astefanoaie Radu vs.  Colomei Rares 3-2    59-46    30-62    33-63    86-60(23)    58-50      Sambata 19:00  
6   Sora Ovidiu vs.  Paltanea Liviu 3-1    55-15    34-60    47-46    55-27          Sambata 15:00  
7   Agapie Eduard vs.  Gheorghe Paul 1-3    57(23)-20    23-35    30-61              Sambata 15:00  
8   Taraboanta Mihai vs.  Burghelea Ciprian 3-1    41-74(31)    55-34    65-43    50-8          Sambata 13:00  


Tur 2:

1   Dulman Dan vs.   Colomei Mircea 1-2     35-39  

51-35 

  54-58      Vineri 20:30  
2   Stefanescu Alin vs.   Stan Andrei 2-0    52-28    60-33          Sambata 13:00  
3   Enaru George vs.   Nitu  Andrei 0-2    18-48    33(23)-60          Vineri 19:00  
4   Sumedrea Adrian vs.   Radu Cosmin 0-2    21-59    43-44          Vineri 19:00  
5   Plumb Mihai vs.   Colomei Rares 1-2    52-43   38-63    39-72      Sambata 18:00  
6   Paltanea Liviu vs.   Tomita Razvan 2-0     50-14   55-14          Sambata 13:00  
7   Gheorghe Paul vs.   Duta Horia 2-0   47-9    56-34          Sambata 13:00  
8   Burghelea Ciprian vs.   Chetea Stefan 2-1    16-46    46-20    50(22)-45      Vineri 20:30  


Tur 1:

1   vs.                      
2   Tudor Alexandru vs.   Stan Andrei 1-2    58-36    39-44    41-54      Vineri 20:30  
3   vs.                      
4   vs.                      
5   vs.                      
6   vs.                      
7   vs.                      
8   Gradinar George vs.   Chetea Stefan 0-2    26-59    7-63(35)          Vineri 19:00