Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                               
 
 
         Plescan Adrian  0    Brezaie Radu  2                  
         Dulman Dan  2    Dulman Dan  0    Brezaie Radu 3            
                                   
         Constantin Cosmin  2    Gheorghe Paul  0    Constantin Cosmin  2             
         Radu Cosmin  0    Constantin Cosmin  2          Brezaie Radu  3      
                                   
         Agapie Eduard  1    Agapie Silviu  2          Agapie Silviu  1      
         Paltanea Liviu  2    Paltanea Liviu  1    Agapie Silviu 3            
                                   
         Ariton Bogdan  2    Sora Ovidiu  2    Sora Ovidiu            
         Majercsik Istvan  0    Ariton Bogdan  0                Brezaie Radu  2
                                   
         Burghelea Ciprian  2    Astefanoaie Radu  2                Astefanoaie Radu  3
         Bucse Razvan  1    Burghelea Ciprian  0    Astefanoaie Radu            
                                   
         Pasargiu Stefan  2    Popescu Tudor  0    Pasargiu Stefan            
         Sumedrea Adrian  0    Pasargiu Stefan  2          Astefanoaie Radu      
                                   
   Taraboanta Mihai  2    Ghimpu Florin  0    Hornoiu Ioan  0          Taraboanta Mihai      
   Cristea Dragomir  0    Taraboanta Mihai  2    Taraboanta Mihai  2    Taraboanta Mihai  3            
                                   
         Plumb Mihai  2    Grigorut Claudiu  2    Grigorut Claudiu            
         Enaru George  0    Plumb Mihai  1                  
       
2 din 3 jocuri
2 din 3 jocuri
2 din 3 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri




Clasamentul break-urilor ( > 20):


Constantin Cosmin   43,35,21
Astefanoaie Radu   38,26,20,20
Brezaie Radu   29,23,23
Taraboanta Mihai   29,23,22
Burghelea Ciprian   22
Sora Ovidiu   21


 

Finala:

 Brezaie Radu
vs.
 Astefanoaie Radu  2-3    37(23)-71(38)
 
 59-41
 
 58-34
 
 32(23)-60
 
 30-54(20)
 
 Duminica ora 16:00  



 

Semifinale:

 Brezaie Radu
vs.
 Agapie Silviu  3-1    33-59    41-21    64-10    57-17        Duminica ora 13:30  
 Astefanoaie Radu
vs.
 Taraboanta Mihai  3-2    70(26,20)-20    64-17    14-65(23)    18-63    61-48    Duminica ora 13:30  


Sferturi:

 Brezaie Radu
vs.
 Constantin Cosmin  3-2    53-31(21)    4-70(35)    55(29)-19    26-51(43)    58-25    Sambata ora 17:00  
 Agapie Silviu
vs.
 Sora Ovidiu  3-0    57-31    63-31    58-29            Sambata ora 10:00  
 Astefanoaie Radu
vs.
 Pasargiu Stefan  3-2    31-57    56-33    56-46    42-53    73-26    Sambata ora 17:00  
 Taraboanta Mihai
vs.
 Grigorut Claudiu  3-1    56-18    21-53    61-22    61-24        Sambata ora 17:00  



 

Optimi:

 Brezaie Radu
vs.
 Dulman Dan  2-0    60-46    48-21       Sambata ora 12:00  
 Gheorghe Paul
vs.
 Constantin Cosmin  0-2    25-67    25-63       Sambata ora 13:30  
 Agapie Silviu
vs.
 Paltanea Liviu  2-1    44-51    68-19    69-36   Vineri ora 20:30  
 Sora Ovidiu
vs.
 Ariton Bogdan  2-0    55(21)-53    55-25       Vineri ora 20:30  
 Astefanoaie Radu
vs.
 Burghelea Ciprian  2-0    61-26    58-35       Sambata ora 13:30  
 Popescu Tudor
vs.
 Pasargiu Stefan  0-2    38-46    23-66       Sambata ora 15:00  
 Hornoiu Ioan
vs.
 Taraboanta Mihai  0-2    51-65(29)    35-55       Sambata ora 15:00  
 Grigorut Claudiu
vs.
 Plumb Mihai  2-1    49-2    31-62    86-23   Sambata ora 15:00  


Tur 2:

 Plescan Adrian
vs.
 Dulman Dan  0-2    30-57    41-60       Sambata ora 10:00  
 Constantin Cosmin
vs.
 Radu Cosmin  2-0    65-10    73-30       Sambata ora 12:00  
 Agapie Eduard
vs.
 Paltanea Liviu  1-2    39-43    44-35    28-42   Vineri ora 19:00  
 Ariton Bogdan
vs.
 Majercsik Istvan  2-0    69-44    28-13       Vineri ora 19:00  
 Burghelea Ciprian
vs.
 Bucse Razvan  2-1    21-55    57-22    51(22)-44   Sambata ora 10:00  
 Pasargiu Stefan
vs.
 Sumedrea Adrian  2-0    73-31    66-41       Sambata ora 12:00  
 Ghimpu Florin
vs.
 Taraboanta Mihai  0-2    27-69(22)    43-52       Sambata ora 13:30  
 Plumb Mihai
vs.
 Enaru George  1-0    46-4    58-23       Vineri ora 20:30  


Tur 1:

 
vs.
                     
 
vs.
                     
 
vs.
                     
 
vs.
                     
 
vs.
                     
 
vs.
                     
 Taraboanta Mihai
vs.
 Cristea Dragomir  2-0    57-21    43-10       Vineri 19:00  
 
vs.