Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
1   Vineri 19:00       Vineri 20:30       Sambata 16:00                
  Lazurca Sebastian   2     Colomei Rares   0     Brezaie Radu   1     Sambata 18:00              
  Gradinar George   0     Lazurca Sebastian   2     Lazurca Sebastian   3     Lazurca Sebastian   3            
2   Vineri 19:00       Sambata 11:00       Sambata 14:00                    
  Tecuschi Ionut   2     Paltanea Liviu   2     Astefanoaie Radu   3     Astefanoaie Radu   1            
  Ionita Vlad   1     Tecuschi Ionut   0     Paltanea Liviu   0           Lazurca Sebastian   3      
3   Sambata 11:00       Sambata 12:30       Sambata 16:00                    
  Bucse Razvan   1     Roatis Razvan   0     Duta Horia   3     Sambata 18:00       Popescu Tudor   1      
  Nitu Andrei   2     Nitu Andrei   2     Nitu Andrei   2     Duta Horia   0            
4         Vineri 20:30       Sambata 16:00                    
        Sumedrea Adrian   1     Popescu Tudor   3     Popescu Tudor   3            
        Stefanescu Alin   2     Stefanescu Alin   1                 Lazurca Sebastian   3
5   Sambata 12:30       Sambata 14:00       Sambata 16:00                    
  Chetea Stefan   1     Tomita Razvan   1     Agapie Eduard   3     Sambata 18:00             Taraboanta Mihai   4
  Agapie Silviu   2     Agapie Silviu   2     Agapie Silviu   0     Agapie Eduard   3            
6   Vineri 19:00       Vineri 20:30       Sambata 14:00                    
  Colomei Mircea   2     Mantale Daniel   2     Plumb Mihai   3     Plumb Mihai   1            
  Sporis Andrei   1     Colomei Mircea   1     Mantale Daniel   0           Agapie Eduard   0      
7   Vineri 20:30       Sambata 11:00       Sambata 14:00                    
  Mihali Ioan   0     Radu Cosmin   1     Gheorghe Paul   3     Sambata 18:00       Taraboanta Mihai   3      
  Lazurca Paul   2     Lazurca Paul   2     Lazurca Paul   0     Gheorghe Paul   0            
8   Vineri 19:00       Sambata 11:00       Sambata 14:00                    
  Pletea Alexandru   0     Ariton Bogdan   2     Taraboanta Mihai   3     Taraboanta Mihai   3            
  Gheorghe Victor   2     Gheorghe Victor   0     Ariton Bogdan   2                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri



Clasamentul break-urilor ( > 25):


Agapie Silviu   38, 27
Lazurca Sebastian   34, 29, 28
Popescu Tudor   34
Duta Horia   31
Agapie Eduard   25