Tur 1 Tur 2 Tur 3 Optimi Sferturi Semifinale Finala
1         Vineri 18:30       Vineri 20:00       Vineri 22:00                
        Gheorghe Victor   2     Colomei Rares   2     Taraboanta Mihai   3     Sambata 18:00              
        Pletea Alexandru   0     Gheorghe Victor   0     Colomei Rares   1     Taraboanta Mihai   3            
2   Vineri 18:30       Sambata 10:00       Sambata 11:30       Sambata 16:30                    
  Dulman Dan   2     Tecuschi Ionut   0     Sumedrea Adrian   2     Gheorghe Paul       Gheorghe Paul   0            
  Majercsik Istvan   0     Dulman Dan   2     Dulman Dan   1     Sumedrea Adrian   np           Taraboanta Mihai   0      
3   Sambata 10:00       Sambata 11:30       Sambata 13:00       Sambata 16:30                    
  Lupu Nicolae   np     Chetea Stefan   2     Mantale Daniel   1     Plumb Mihai   3     Sambata 18:00       Popescu Tudor   3      
  Cojanu Mihai       Cojanu Mihai   1     Chetea Stefan   2     Chetea Stefan   0     Plumb Mihai   2            
4   Vineri 18:30       Vineri 20:00       Sambata 13:00       Sambata 14:30                    
  Opris Marius   1     Colomei Mircea   1     Ghimpu Florin   2     Popescu Tudor   3     Popescu Tudor   3            
  Ramniceanu Remus   2     Ramniceanu Remus   2     Ramniceanu Remus   0     Ghimpu Florin   1                 Popescu Tudor   1
5   Vineri 18:30       Sambata 10:00       Sambata 11:30       Sambata 14:30                    
  Gradinar George       Roatis Razvan   2     Sora Ovidiu   1     Agapie Eduard   3     Sambata 16:30             Brezaie Radu   4
  Ciocan Paul   np     Gradinar George   1     Roatis Razvan   2     Roatis Razvan   0     Agapie Eduard   3            
6         Vineri 20:00       Sambata 13:00       Sambata 14:30                    
        Nitu Andrei   2     Ariton Bogdan   0     Duta Horia   3     Duta Horia   0            
        Ionita Vlad   1     Nitu Andrei   2     Nitu Andrei   1           Agapie Eduard   1      
7         Vineri 20:00       Sambata 11:30       Sambata 16:30                    
        Radu Cosmin   2     Tomita Razvan   0     Lazurca Sebastian   3     Sambata 18:00       Brezaie Radu   3      
        Mihali Ioan   0     Radu Cosmin   2     Radu Cosmin   1     Lazurca Sebastian   0            
8         Sambata 10:00       Sambata 13:00       Sambata 14:30                    
        Lazurca Paul   2     Paltanea Liviu   2     Brezaie Radu   3     Brezaie Radu   3            
        Sporis Andrei   0     Lazurca Paul   0     Paltanea Liviu   1                  
           
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri



Clasamentul break-urilor ( > 25):


Agapie Eduard   57, 39
Popescu Tudor   34, 28, 25
Ghimpu Florin   32