Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                                   
1        Colomei Mircea 0    Brezaie Radu 3                  
       Chetea Stefan 2    Chetea Stefan 1     Brezaie Radu 0            
                                   
2   Biciusca Mihnea  2      Tomita Razvan 0     Astefanoaie Radu 0     Biciusca Mihnea 3            
  Ilinca Cristian 0     Biciusca Mihnea 2     Biciusca Mihnea 3           Biciusca Mihnea 3      
                                   
3         Enaru George 2     Nitu Andrei 3           Agapie Eduard 2      
        Popescu Tudor 1     Enaru George 2     Nitu Andrei 1            
                                   
4         Plumb Mihai 1     Sora Ovidiu 1     Agapie Eduard 3            
        Agapie Eduard 2     Agapie Eduard 3                 Biciusca Mihnea 4
                                   
5   Gradinar George 1     Stan Andrei 1     Grigorut Claudiu 3                 Taraboanta Mihai 1
  Carstea Alexandru 2     Carstea Alexandru 2     Carstea Alexandru 0     Grigorut Claudiu 3            
                                   
6  Ghimpu Florin 2    Duta Horia 1    Paltanea Liviu 1    Ghimpu Florin 0            
 Moldovan Romeo 0     Ghimpu Florin 2     Ghimpu Florin 3           Grigorut Claudiu 2      
                                   
7  Roatis Razvan 2     Sumedrea Adrian 2    Burghelea Ciprian 3          Taraboanta Mihai 3      
 Ciorba Mihai 0    Roatis Razvan 0    Sumedrea Adrian 1    Burghelea Ciprian 2            
                                   
8        Colomei Rares 0    Taraboanta Mihai 3    Taraboanta Mihai 3            
       Bucse Razvan 2    Bucse Razvan 0                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 4 din 7 jocuri

 

Finala:

 Taraboanta Mihai vs.  Biciusca Mihnea 1-4   27-61(24)   32-69(33)   26-67(24)    67-43   9-64            Duminica 16:00  



Semifinale:

1/2  Agapie Eduard vs. 3/4 Biciusca Mihnea   2-3   20-57   43-14   34(22)-56   48(24)-11   44-69(30)     Duminica 14:00  
5/6  Taraboanta Mihai vs. 7/8  Grigorut Claudiu 3-2   43-10   48-52   5-60(24)   63-37    52-44     Duminica 14:00  


Sferturi:

1  Brezaie Radu vs. 2  Biciusca Mihnea 0-3   4-53    26-50    6-42(25)              Sambata 20:00  
3  Nitu Andrei vs. 4  Agapie Eduard 1-3    20-62(24)   26-50   50-47   26-53         Sambata 19:00  
5  Grigorut Claudiu vs. 6  Ghimpu Florin 3-0    57-52    49-22    36-21              Sambata 19:00  
7  Taraboanta Mihai vs. 8  Burghelea Ciprian 3-2    43-56   58(20)-20    43-39    37-66(20)    74-22      Sambata 19:00  



Optimi:

1 Brezaie Radu vs. Chetea Stefan  3-1    60(22)-48   35-57   58-17   57-31         Vineri 20:30  
2 Astefanoaie Radu vs. Biciusca Mihnea  0-3   15-57   19-74(47,22)   11-72(36)              Sambata 18:00  
3 Nitu Andrei vs. Enaru George  3-2   60-61   62-27    36-51    45-22    63(30)-43      Sambata 17:00  
4 Sora Ovidiu vs. Agapie Eduard  1-3    32-59   52-54   43-42   37-48         Sambata 14:00  
5 Grigorut Claudiu vs. Carstea Alexandru  3-0    63-8   60-14   78-9             Sambata 16:00  
6 Paltanea Liviu vs. Ghimpu Florin 1-3   32-62   52-47   33-61   48-64         Sambata 17:00  
7 Burghelea Ciprian vs. Sumedrea Adrian 3-1    53-26    52-32    30-43    59-23          Sambata 17:00  
8   Taraboanta Mihai vs. Bucse Razvan 3-0    59(22)-11    72-43    62-31              Sambata 20:30  


Tur 2:

1 Colomei Mircea vs. Chetea Stefan 0-2   30-55   60-67         Vineri 19:00  
2 Tomita Razvan vs. Biciusca Mihnea 0-2   15-53   16-87         Sambata 15:30  
3 Enaru George vs. Popescu Tudor 2-1   46-31   45-58   43-26     Vineri 20:30  
4 Plumb Mihai vs. Agapie Eduard 1-2   36(20)-39   67-37   46-65     Vineri 19:00  
5 Stan Andrei vs. Carstea Alexandru 1-2   29-45   64-27   48-50       Vineri 20:30   
6 Duta Horia vs. Ghimpu Florin 1-2   52-18   34-67   44-60     Sambata 15:30  
7 Sumedrea Adrian vs. Roatis Razvan 2-0   59-33   45-15         Sambata 15:30  
8 Colomei Rares vs. Bucse Razvan 0-2   23-43   56-65         Vineri 19:00  


Tur 1:

1   vs.                      
2 Biciusca Mihnea vs. Ilinca Cristian 2-0   65-46   63(38)-3         Sambata 14:00  
3   vs.                      
4   vs.                      
5 Gradinar George vs. Carstea Alexandru 1-2   32-44   51-43   44-46     Vineri 19:00  
6 Ghimpu Florin vs.  Moldovan Romeo 2-0   50-24   39-29         Sambata 14:00  
7 Roatis  Razvan vs.  Ciorba Mihai 2-0    57-46    53-42         Sambata 14:00  
8   vs.