Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                               
 
 
  Tomita Razvan 2   Dulman Dan 2   Astefanoaie Radu 2                  
  Grigorut Alexandra 1   Tomita Razvan 1   Dulman Dan 1   Astefanoaie Radu 3            
                                   
  Hornoiu Ioan 2   Agapie Eduard  2   Ariton Bogdan  2   Ariton Bogdan  0             
  Tigau Radu 1   Hornoiu Ioan 0   Agapie Eduard 0         Astefanoaie Radu 1      
                                   
        Majercsik Istvan 2   Pasargiu Stefan  2         Taraboanta Mihai 3      
        Sumedrea Adrian 1   Majercsik Istvan  0   Pasargiu Stefan 0            
                                   
  Gheorghe Paul 2   Paltanea Liviu 1   Taraboanta Mihai  2   Taraboanta Mihai 3            
  Nitu Andrei 0   Gheorghe Paul 2   Gheorghe Paul 0               Taraboanta Mihai  3
                                   
        Radu Cosmin 1   Agapie Silviu  2               Grigorut Claudiu 2
        Bucse Razvan 2   Bucse Razvan 0   Agapie Silviu 1            
                                   
        Burghelea Ciprian 2   Sora Ovidiu 2   Sora Ovidiu 3            
        Enaru George 0   Burghelea Ciprian 1         Sora Ovidiu 2      
                                   
  Cristea Dragomir   Plumb Mihai 2   Grigorut Claudiu 2         Grigorut Claudiu 3      
  Stefanescu Alin 2   Stefanescu Alin 0   Plumb Mihai 0   Grigorut Claudiu 3            
                                   
  Popescu Tudor 0   Plescan Adrian 0   Brezaie Radu  0   Crisan Alexandru 2            
  Crisan Alexandru 2   Crisan Alexandru 2   Crisan Alexandru 2                  
       
2 din 3 jocuri
2 din 3 jocuri
2 din 3 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri




Clasamentul break-urilor ( > 20):


Grigorut Claudiu   44,20
Astefanoaie Radu   30
Taraboanta Mihai   29,24,23,20
Sora Ovidiu   25,22
Ariton Bogdan   20
Dulman Dan   20
Crisan Alexandru   20


 

Finala:

 Taraboanta Mihai
vs.
Grigorut Claudiu 3-2   65-34   61-41   27-48   48-68   51(20)-41   Duminica 15:00   



 

Semifinale:

Astefanoaie Radu
vs.
Taraboanta Mihai 1-3   34-56   19-47   56-40   22-64       Duminica 13:00   
Sora Ovidiu
vs.
Grigorut Claudiu 2-3   18-54   57-29   43-51   69(22,25)-53(44)   29-54   Duminica 13:00   


Sferturi:

Astefanoaie Radu
vs.
Ariton Bogdan 3-0   69-27   42-20   62-9           Sambata 18:00   
Pasargiu Stefan
vs.
Taraboanta Mihai 0-3   19-69(29)   21-68(23)   31-68(24)           Sambata 16:00   
Agapie Silviu
vs.
Sora Ovidiu 1-3   32-59   61-32   21-59   45-65       Sambata 18:00   
Grigorut Claudiu
vs.
Crisan Alexandru 3-2   54(20)-24   29-50   52-43   39-50   53-17   Sambata 18:00   



 

Optimi:

Astefanoaie Radu 
vs.
Dulman Dan 2-1   40-56   57-12   61(30)-36   Vineri 22:00  
Ariton Bogdan 
vs.
Agapie Eduard 2-0   41(20)-18   51-37       Sambata 13:00  
Pasargiu Stefan 
vs.
Majercsik Istvan  2-0   49-12   59-17       Vineri 20:30  
Taraboanta Mihai 
vs.
Gheorghe Paul 2-0   64-21   67-30       Sambata 11:00  
Agapie Silviu 
vs.
Bucse Razvan  2-0   41-33   49-26       Sambata 14:30  
Sora Ovidiu 
vs.
Burghelea Ciprian 1-1   61-36   36-47   50-30   Sambata 14:30  
Grigorut Claudiu 
vs.
Plumb Mihai 2-0   54-17   50-38       Sambata 16:00  
Brezaie Radu 
vs.
Crisan Alexandru 2-0   50-54   22-64(20)       Sambata 16:00  


Tur 2:

Dulman Dan 
vs.
Tomita Razvan 2-1   63-31   37-55   55(20)-20   Vineri 20:30  
Agapie Eduard 
vs.
Hornoiu Ioan 2-0   67-43   46-39       Sambata 11:00  
Majercsik Istvan 
vs.
Sumedrea Adrian  2-1   29-45   68-41   23-14   Vineri 19:00  
Paltanea Liviu
vs.
Gheorghe Paul  1-2   65-15   43-60   24-58   Sambata 9:30  
Radu Cosmin 
vs.
Bucse Razvan  1-2   8-42   55-51   17-55   Sambata 9:30  
Burghelea Ciprian 
vs.
Enaru George  2-0   54-42   56-29       Sambata 13:00  
Plumb Mihai 
vs.
Stefanescu Alin 2-0   59-31   52-22       Sambata 14:30  
Plescan Adrian 
vs.
Crisan Alexandru  0-2   51-61   24-60       Sambata 11:00  


Tur 1:

Tomita Razvan 
vs.
Grigorut Alexandra  2-1   27-47   48-17   40-25   Vineri 19:00  
Hornoiu Ioan 
vs.
Tigau Radu  2-1   50-30   16-36   72-58   Vineri 20:30  
 
vs.
                     
Gheorghe Paul 
vs.
Nitu Andrei  2-0   56-24   55-36       Vineri 17:30  
 
vs.
                     
 
vs.
                     
Cristea Dragomir
vs.
Stefanescu Alin  0-2   17-45   43-55       Sambata 13:00  
Popescu Tudor 
vs.
Crisan Alexandru  0-2   32-43   25-47       Sambata 9:30