Tur 2 Tur 3 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                               
 
 
        Albu Gheorghe 3   Sinca Rares 3                  
        Plumb Mihai 2   Albu Gheorghe 0   Sinca Rares 3            
                                   
        Popescu Tudor  1   Ruseti Stefan  3   Ruseti Stefan 1              
        Diac Octavian 3   Diac Octavian 0         Sinca Rares 3      
                                   
        Agapie Silviu 0   Oprea Daniel  3         Pasargiu Stefan 1      
        Stefanescu Alin 3   Stefanescu Alin 1   Oprea Daniel 1            
                                   
        Tintea Mircea 1   Banescu Laurentiu 2   Pasargiu Stefan 3            
        Pasargiu Stefan 3   Pasargiu Stefan 3               Sinca Rares 4
                                   
        Burghelea Ciprian     Cotitosu Stefan 3               Rosu Andrei 2
              Burghelea Ciprian 0   Cotitosu Stefan 1            
                                   
        Tomita Razvan 1   Rosu Andrei 3   Rosu  Andrei 3            
        Agapie Eduard 3   Agapie Eduard 1         Rosu Andrei 3      
                                   
        Plescan Adrian 3   Grigore Bogdan 3         Grigore Bogdan 1      
        Bucse Razvan 2   Plescan Adrian 0   Grigore Bogdan 3            
                                   
        Astefanoaie Radu 3   Roman Cristian 3   Roman Cristian 1            
        Cimpoescu Catalin 1   Astefanoaie Radu 2                  
       
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
4 din 7 jocuri



 

Finala:

 Sinca Rares
vs.
Rosu Andrei 4-2   42-35   76(22)-40   51-58   52-23   28-39   49-24       Duminica 10:00  



 

Semifinale:

 Sinca Rares
vs.
Pasargiu Stefan 3-1   29-55   52-16   44-12   38-1          
Rosu Andrei
vs.
Grigore Bogdan 3-1   62-29   38-50   63-56   49-43          


Sferturi:

 Sinca Rares
vs.
Ruseti Stefan 3-1   69(25)-14   50-30   40-57   72(25)-32          
Oprea Daniel
vs.
Pasargiu Stefan 1-3   22-51   55(21)-31   51-77   29-60          
Cotitosu Stefan
vs.
Rosu Andrei 1-3   66-26   34-43   40-52   33-59          
Grigore Bogdan
vs.
Roman Cristian 3-1   57-34   47-59   56-47   49-15          



 

Optimi:

 Sinca Rares
vs.
Albu Gheorghe 3-0   53-17   44-35   51-12           Vineri 14:00  
 Ruseti Stefan
vs.
Diac Octavian 3-0   59-31   50-40   63(31)-10           Vineri 18:00  
 Oprea Daniel
vs.
Stefanescu Alin 3-1   23-74   54-30   59-37   61-35       Vineri 18:00  
 Banescu Laurentiu
vs.
Pasargiu  Stefan 2-3   73-35   13-68   72-42   35-63   11-60   Vineri 18:00  
 Cotitosu Stefan
vs.
Burghelea Ciprian 3-0   59(28)-19   42-17   52-23           Vineri 14:00  
 Rosu Andrei
vs.
Agapie Eduard 3-1   66-10   54-68   60-29   69-41       Vineri 12:00  
 Grigore Bogdan
vs.
Plescan Adrian 3-0   75-54   60-52   59-22           Vineri 19:00  
 Roman Cristian
vs.
Astefanoaie Radu 3-2   28-53   55-19   18-54   92-21   56-33   vineri 16:00  


Tur 3:

 Albu Gheorghe
vs.
Plumb Mihai 3-2   64-26   64-26   11-62   13-63   75-70   Vineri 12:00  
 Popescu Tudor
vs.
Diac Octavian 1-3   45-53   51-18   22-50   39-49       Vineri 16:00  
 Agapie Silviu
vs.
Stefanescu Alin 0-3   35-44   40-50   46-48           Vineri 16:00  
 Tintea Mircea
vs.
Pasargiu Stefan 1-3   46-35   17-45   31-75   38-52       Vineri 12:00  
 Burghelea Ciprian
vs.
                             
 Tomita Razvan
vs.
Agapie Eduard 1-3   25-32   39-58(20)   86-63   38-53       Vineri 10:00  
 Plescan Adrian
vs.
Bucse Razvan 3-2   36-59   35-43   67-35   46-33   40-38   Vineri 10:00  
 Astefanoaie Radu
vs.
Cimpoescu Catalin 3-1   50-11   47-52   57-45   72(25)-19       Vineri 14:00  


Tur 2:

 
vs.
                   
 
vs.
                   
 
vs.
                   
 
vs.
                   
 
vs.
                   
 
vs.
                   
 
vs.
                   
 
vs.