Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                                   
1   Gradinar George 2     Colomei Mircea 2     Taraboanta Mihai 3                  
  Gheboianu Andrei 0     Gradinar George 1     Colomei Mircea 0     Taraboanta Mihai              
                                   
2   Tomita Razvan 1     Stefanescu Alin 1     Burghelea Ciprian Np     Agapie Silviu Np            
  Agapie Silviu 2     Agapie Silviu 2     Agapie Silviu             Taraboanta Mihai 3      
                                   
3         Enaru George 0     Agapie Eduard 2           Popescu Tudor 1      
        Popescu Tudor 2     Popescu Tudor 3     Popescu Tudor 3            
                                   
4   Duta Horia 2     Bucse Razvan 0     Nitu Andrei 1     Duta Horia 2            
  Marcu Mihai 1     Duta Horia 2     Duta Horia 3                 Taraboanta Mihai 0
                                   
5   Carstea Alexandru 0     Sumedrea Adrian 0     Grigorut Claudiu 3                 Brezaie Radu 4
  Lupu Nicolae 2     Lupu Nicolae 2     Lupu Nicolae 1    Grigorut Claudiu 3            
                                   
6   Ciorba Mihai 2     Plumb Mihai 2     Astefanoaie Radu 3     Astefanoaie Radu 1            
  Farkas Ambrus 0     Ciorba Mihai 0     Plumb Mihai 0           Grigorut Claudiu 1      
                                   
7         Colomei Rares 2     Sora Ovidiu 3           Brezaie Radu 3      
        Radu Cosmin 1     Colomei Rares 1     Sora Ovidiu 2            
                                   
8   Roatis Razvan 2     Chetea Stefan 2     Brezaie Radu 3     Brezaie Radu 3            
  Ariton Bogdan 0     Roatis Razvan 1     Chetea Stefan 0                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri

 

Finala:

 Taraboanta Mihai vs.  Brezaie Radu 0-4   48-56(23)   51-54   34-53   40-58         Duminica 15:00  



Semifinale:

1/2  Taraboanta Mihai vs. 3/4  Popescu Tudor 3-1   24-60   69(37)-32   52-16   67(20)-53         Duminica 13:00  
5/6  Grigorut Claudiu vs. 7/8 Brezaie Radu  1-3   34-43   16-60(23,27)   51-48   28-58(28)         Duminica 13:00  


Sferturi:

1  Taraboanta Mihai vs. 2  Agapie Silviu 3-0    Np                     Sambata 20:00  
3  Popescu Tudor vs. 4  Duta Horia 3-2   53-59    64-54   60-34   43-82(22)   73(24)-19     Sambata 20:00  
5  Grigorut Claudiu vs. 6  Astefanoaie Radu 3-1   45-32   45-56   78(32,30)-1   60-47         Sambata 20:00  
7  Sora Ovidiu vs. 8  Brezaie Radu 3-2   18-59(21)    2-59(21)   64(20)-51   58-46   12-39     Sambata 20:00  



Optimi:

1 Taraboanta Mihai vs. Colomei Mircea 3-0   74(21)-7   65(21)-47   67-23             Sambata 18:00  
2 Burghelea Ciprian vs. Agapie Silviu 0-3   Np                      Sambata 16:00  
3 Agapie Eduard vs. Popescu Tudor 2-3   48-36   36-46   25-54   48-31   38-68     Sambata 16:00  
4 Nitu Andrei vs. Duta Horia 1-3   55-30   54-58   59-64   30-38         Sambata 16:00  
5 Grigorut Claudiu vs.  Lupu Nicolae 3-1   10-46    62-41   59-32   48(26)-18         Sambata 18:00  
6   Astefanoaaie Radu vs.  Plumb Mihai 3-0   74-20   66(20)-22   42-27             Sambata 18:00  
7   Sora Ovidiu vs.  Colomei Rares 3-1   60-44(20)   48-40   9-61   59-15         Vineri 20:30  
8   Brezaie Radu vs.  Chetea Stefan 3-0   67(51)-9   43-34   51-28             Sambata 18:00  


Tur 2:

1   Colomei Mircea vs.  Gradinar George 2-1   64-36   37-46   65-52     Sambata 14:30  
2   Stefanescu Alin vs.  Agapie Silviu 1-2   31-48   60-42   40-46     Sambata 14:30  
3   Enaru George vs.  Popescu Tudor 0-2   47-72   36-73(22)         Vineri 19:00  
4   Bucse Razvan vs.  Duta Horia 0-2   24-49   44-52         Sambata 14:30  
5   Sumedrea Adrian vs.  Lupu Nicolae 0-2   49-65   62-50          
6   Plumb Mihai vs.  Ciorba Mihai 2-0   62-50   59-21         Sambata 16:00  
7   Colomei Rares vs.  Radu Cosmin 2-1   36-46   44-29   64-36     Vineri 19:00  
8   Chetea Stefan vs.  Roatis Razvan 2-1   49-54   53-28   48-11     Vineri 20:30  


Tur 1:

1   Gradinar George vs.   Gheboianu Andrei 2-0   42-18   40-32         Sambata 13:00  
2   Tomita Razvan vs.   Agapie Silviu 1-2   40-48   46-29   6-61     Sambata 13:00  
3   vs.                      
4   Duta Horia vs.   Marcu Mihai 2-1   41-56   66-9   53-16     Sambata 13:00  
5   Carstea Alexandru vs.   Lupu Nicolae 0-2   39-53   6-79         Sambata 14:30  
6   Ciorba Mihai vs.   Farkas Ambrus 2-0   62-23   44-43         Sambata 13:00  
7   vs.                      
8   Roatis Razvan vs.   Ariton Bogdan 2-0   57-14   57-33       Vineri 19:00