Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                               
 
 
  Stefanescu Alin   2   Paltanea Liviu   1   Taraboanta Mihai   2                  
  Tigau Radu   0   Stefanescu Alin   2   Stefanescu Alin    0   Taraboanta Mihai  3            
                                   
        Bucse Razvan   1    Pasargiu Stefan   2   Pasargiu Stefan  1              
        Enaru George   2   Enaru George    0         Taraboanta Mihai    0      
                                   
        Radu Cosmin   0   Brezaie Radu   2         Brezaie Radu   3      
        Sumedrea Adrian   2   Sumedrea Adrian    1   Brezaie Radu  3            
                                   
  Popescu Tudor   1   Crisan Alexandru   2   Sora Ovidiu   1   Crisan Alexandru    0            
  Vulpe Andrei   2   Vulpe Andrei    1   Crisan Alexandru    2               Brezaie Radu    3
                                   
  Cristea Dragomir   1   Dulman Dan   0   Grigorut Claudiu   2               Grigorut Claudiu    2
  Diac Octavian   2   Diac Octavian    2   Diac Octavian    1   Grigorut Claudiu             
                                   
  Grigorut Alexandra   0   Plumb Mihai   0   Agapie Silviu   0   Astefanoaie Dan             
  Astefanoaie Dan   2   Astefanoaie Dan    2   Astefanoaie Dan    2         Grigorut Claudiu       
                                   
  Plescan Adrian   0   Majercsik Istvan   2   Burghelea Ciprian   2         Agapie Eduard    0      
  Nitu Andrei   2   Nitu Andrei    1   Majercsik Istvan    0   Burghelea Ciprian    1            
                                   
        Agapie Eduard   2   Astefanoaie Radu   0   Agapie Eduard    3            
        Hornoiu Ioan   1   Agapie Eduard    2                  
       
2 din 3 jocuri
2 din 3 jocuri
2 din 3 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri



Clasamentul break-urilor ( > 20):


Pasargiu Stefan   42, 21
Agapie Eduard   32, 22
Grigorut Claudiu   26
Brezaie Radu   25(2), 21, 22
Stefanescu Alin   23
Taraboanta Mihai   22(2)
Plumb Mihai   22

 

Finala:

 
 Brezaie Radu
vs.
Grigorut Claudiu  3-2 40-53    59(21)-23    66(25)-49    37-59    66-35      Duminica 14:30  



 

Semifinale:

Taraboanta Mihai
vs.
Brezaie Radu 0-3    24-68(22)    22-68    36-69              Duminica 12:30  
Grigorut Claudiu
vs.
Agapie Eduard 3-0    38-36   46-27   52-39             Duminica 12:30  


Sferturi:

\ Taraboanta Mihai
vs.
Pasargiu Stefan 3-1   47-2   58-11   22-58   52-47       Sambata 17:30  
Brezaie Radu
vs.
Crisan Alexandru 3-0   66-29   60-22   48-20           Sambata 17:30  
Grigorut Claudiu
vs.
Astefanoaie Dan 3-1   51-32   53-37   38-61   50-40       Sambata 19:00  
Burghelea Ciprian
vs.
Agapie Eduard 1-3   58-38   37-62(32)   44-73   25-76(22)       Sambata 19:00  



 

Optimi:

Taraboanta Mihai
vs.
Stefanescu Alin 2-0   51(22)-40   62(22)-35       Sambata 13:00  
Pasargiu Stefan
vs.
Enaru George 2-0   67(42)-20   48(21)-21       Sambata 14:30  
Brezaie Radu
vs.
Sumedrea Adrian 2-1   52-53   64-7   65(25)-23   Vineri 20:30  
Sora Ovidiu
vs.
Crisan Alexandru 1-2   49-23   22-48   44-52   Sambata 14:30  
Grigorut Claudiu
vs.
Diac Octavian 2-1   27-62   62(26)-30   63-22   Sambata 16:00  
Agapie Silviu
vs.
Astefanoaie Dan 0-2   27-58   35-52       Sambata 16:00  
Burghelea Ciprian
vs.
Majercsik Istvan 2-0   44-42   50-34       Sambata 17:30  
Astefanoaie Radu
vs.
Agapie Eduard 0-2   34-58   29-58       Sambata 16:00  


Tur 2:

Paltanea Liviu
vs.
Stefanescu Alin 1-2   16-62(23)   59-30   51-79   Vineri 20:30  
Bucse Razvan
vs.
Enaru George 1-2   57-36   22-62   24-62   Sambata 9:30  
Radu Cosmin
vs.
Sumedrea Adrian 0-2   45-62   43-51       Vineri 19:00  
Crisan Alexandru
vs.
Vulpe Andrei 2-1   45-56   64-19   60-43   Sambata 13:00  
Dulman Dan
vs.
Diac Octavian 0-2   33-62   13-47       Sambata 14:30  
Plumb Mihai
vs.
Astefanoaie Dan 0-2   31-38   34(22)-56       Sambata 13:00  
Majercsik Istvan
vs.
Nitu Andrei 2-1   45-68   51-44   46-44   Sambata 11:30  
Agapie Eduard
vs.
Hornoiu Ioan 2-1   19-53   44-23   59-31   Sambata 11:30  


Tur 1:

Stefanescu Alin
vs.
Tigau Radu 2-0   40-10   49-40       Vineri 19:00  
 
vs.
                   
 
vs.
                   
Popescu Tudor
vs.
Vulpe Andrei 2-1   56-43   20-44   50-67   Sambata 11:30  
Cristea Dragomir
vs.
Diac Octavian 0-1   4-40   48-28   28-54   Sambata 9:30  
Grigorut Alexandra
vs.
Astefanoaie Dan 0-2   12-45   39-56       Vineri 19:00  
Plescan Adrian
vs.
Nitu Andrei 0-2   48-61   18-54       Sambata 9:30  
 
vs.