Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                                   
1   Lupu Nicolae   2     Sumedrea Adrian   1     Brezaie Radu   3                  
  Ariton Bogdan   0     Lupu Nicolae   2     Lupu Nicolae   2     BrezaieRadu   3            
                                   
2         Burghelea Ciprian   2     Astefanoaie Radu   1     Burghelea Ciprian   2            
        Carstea Alexandru   0     Burghelea Ciprian   3           Brezaie Radu   2      
                                   
3         Chetea Stefan   2     Agapie Eduard   3           Biciusca Mihnea   3      
        Bucse Razvan   0     Chetea Stefan   0     Agapie Eduard   0            
                                   
4         Enaru George   1     Biciusca Mihnea   3     Biciusca Mihnea   3            
        Radu Cosmin   2     Radu Cosmin   1                 Biciusca Mihnea   4
                                   
5   Gradinar George   1     Colomei Mircea   2     Sora Ovidiu   3                 Taraboanta Mihai   2
  Marcu Dorin   2     Marcu Dorin   0     Colomei Mircea   0     Sora Ovidiu   3            
                                   
6         Plumb Mihai   1     Popescu Tudor   3     Popescu Tudor   2            
        Gheorghe Paul   2     Gheorghe Paul   2           Sora Ovidiu   2      
                                   
7         Duta Horia   2     Nitu Andrei   3           Taraboanta Mihai   3      
        Paltanea Liviu   1     Duta Horia   0     Nitu Andrei   1            
                                   
8   Dulman Dan   2     Colomei Rares   2     Taraboanta Mihai   3     Taraboanta Mihai   3            
  Farkas Ambrus   0     Dulman Dan   0     Colomei Rares   0                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri

 

Finala:

 Taraboanta Mihai vs.  Biciusca Mihnea 2-4    19-57(21)    47-34    28-49    31-14    36-56    31(20)-80         Duminica 15:00  



Semifinale:

1/2  Brezaie Radu vs. 3/4  Biciusca Mihnea 2-3     52-20   37-59    63(27)-24    47(21)-59(24)    26-66     Duminica 13:00  
5/6  Taraboanta Mihai vs. 7/8  Sora Ovidiu 3-2    54-10    61-40    33-53(22)    23-54    69(23)-19     Duminica 13:00  


Sferturi:

1  Brezaie Radu vs. 2  Burghelea Ciprian 3-2    59-31    33-56    50-33    38-54    54-27     Sambata 18:00  
3  Agapie Eduard vs. 4  Biciusca Mihnea 0-3     26-65(23)   20-53    26-54(21)             Sambata 18:00  
5  Sora Ovidiu vs. 6  Popescu Tudor 3-2    26-40    54-17    55(20)-16    23-69    75-46     Sambata 18:00  
7  Taraboanta Mihai vs. 8  Nitu Andrei 3-1    58-14    48(20)-17    39-60    64-40         Sambata 16:00  



Optimi:

1  Brezaie Radu vs.  Lupu Nicolae 3-2    46(24)-51    51-15    52-43    16-51    62-23     Sambata 16:00  
2  Astefanoaie Radu vs.  Burghelea Ciprian 1-3    63-41    51-65    35-45    40-51         Sambata 14:30  
3  Agapie Eduard vs.  Chetea Stefan 3-0    59(20)-20    49-46     59-55(25)            Sambata 14:30  
4  Biciusca Mihnea vs.  Radu Cosmin 3-1     60-17   23-54(29)     44-38    58-14        Sambata 16:00  
5  Sora Ovidiu vs.  Colomei Mircea 3-0     67-28   46-24    62-19             Sambata 16:00  
6  Popescu Tudor vs.  Gheorghe Paul 3-2    22-89(27)    47-59(24)    59-25    76(36)-28    66(20)-41     Vineri 20:00  
7  Nitu Andrei vs.  Duta Horia 3-0     45-43   51-33    67-41             Sambata 14:30  
8  Taraboanta Mihai vs.  Colomei Rares 3-0    52-16    62(21)-4    49-39             Sambata 13:00  


Tur 2:

1  Sumedrea Adrian vs.  Lupu Nicolae 1-2    22-59     72-59   19-40     Sambata 14:30  
2  Burghelea Adrian vs.  Carstea Alexandru 2-0   55-37    49-34         Sambata 13:00  
3  Chetea Stefan vs.  Bucse Razvan 1-2    49-29    58-54         Vineri 20:00  
4  Enaru George vs.  Radu Cosmin 1-2    16-57(22)    49-26    23-52     Sambata 14:30  
5  Colomei Mircea vs.  Marcu Dorin 2-0     57-28   58-49        Vineri 20:00   
6  Plumb Mihai vs.  Gheorghe Paul 1-2    58(20)-8    32-59    38-54     Vineri 18:30  
7  Duta Horia vs.  Paltanea Liviu 2-1    50-10     26-62   49-41     Sambata 13:00  
8  Colomei Rares vs.  Dulman Dan 2-0    53(22)-24    58-27         Vineri 20:00  


Tur 1:

1   Lupu Nicolae vs.   Ariton Bogdan 2-0   70-22    50-40         Sambata 13:00  
2   vs.                      
3   vs.                      
4   vs.                      
5   Gradinar George vs.   Marcu Dorin 1-2    41-36    36-46    34-71     Vineri 18:30  
6    vs.                       
7   vs.                      
8  Dulman Dan vs.  Farkas Ambrus 2-0    37(25)-23    44-39        Vineri 18:30