Tur 1 Tur 2 Tur 3 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                                     
1       Popescu Tudor 0   Ariton Bogdan 2   Taraboanta Mihai 2                  
      Cristea Dragomir 2   Cristea Dragomir 0   Ariton Bogdan 1   Taraboanta Mihai 3            
                                         
8       Stefanescu Alin 1   Plumb Mihai 1   Agapie Silviu 0   Vulpe Andrei 2            
      Vulpe Andrei 2   Vulpe Andrei 2   Vulpe Andrei 2         Taraboanta Mihai 0      
                                         
5 Ghimpu Florin 1   Plescan Adrian 0   Bucse Razvan 1   Burghelea Ciprian 2         Dinca Iulian 3      
Dinca Iulian 2   Dinca Iulian 2   Dinca Iulian 2   Dinca Iulian 1   Dinca Iulian 3            
                                         
4 Ionescu Robert 0   Astefanoaie Dan 2   Majercsik Istvan 1   Astefanoaie Radu 0   Astefanoaie Dan 1            
Musteata Lucian 2   Musteata Lucian 0   Astefanoaie Dan 2   Astefanoaie Dan 2               Dinca Iulian 0
                                         
3 Colomei Rares 0   Constantin Cosmin 2   Radu Cosmin 0   Grigorut Claudiu 2               Brezaie Radu 3
Militaru Valentin 2   Militaru Valentin 0   Constantin Cosmin 2   Constantin Cosmin 0   Grigorut Claudiu 3            
                                         
6       Hornoiu Ioan 2   Crisan Alexandru 1   Pasargiu Stefan 2   Pasargiu Stefan 2            
      Diac Octavian 0   Hornoiu Ioan 2   Hornoiu Ioan 0         Grigorut Claudiu 1      
                                         
7 Tomita Razvan 2   Paltanea Liviu 0   Dulman Dan 0   Agapie Eduard 2         Brezaie Radu 3      
Eremia Catalin 0   Tomita Razvan 2   Tomita Razvan 2   Tomita Razvan 0   Agapie Eduard 1            
                                         
2       Gheorghe Paul 2   Sumedrea Adrian 1   Brezaie Radu 2   Brezaie Radu 3            
      Nitu Andrei 1   Gheorghe Paul 2   Gheorghe Paul 0                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri



Clasamentul break-urilor ( > 20):


Dinca Iulian   31, 28, 25, 20
Taraboanta Mihai   31
Astefanoaie Dan   28
Agapie Eduard   25
Brezaie Radu   24, 20
Vulpe Andrei   22
Grigorut Claudiu   20, 20
Pasargiu Stefan   20


Finala:

Dinca Iulian vs. Brezaie Radu 3-0    24-57   28-58   38-59              



Semifinale:

1/8 Taraboanta Mihai vs. 5/4 Dinca Iulian 0-3   32-41   31-53   38-61(28)              
3/6 Grigorut Claudiu vs. 7/2 Brezaie Radu 1-3   46(20)-42(24)   45-78   15-44   53-60          


Sferturi:

1 Taraboanta Mihai vs. 8 Vulpe Andrei 2-3   68(31)-23   58-38   57-60(22)   43-79   58-42   Duminica 10:00  
5 Dinca Iulian vs. 4 Astefanoaie Dan 3-1   60(20)-25   45-15   34-54   43-12       Duminica 10:00  
3 Grigorut Claudiu vs. 6 Pasargiu Stefan 3-2   68-37(20)   53-15   47-57   31-51   52-30   Sambata 21:00  
7 Agapie Eduard vs. 2 Brezaie Radu 1-3   38-26   40-56   37-59   34-57       Sambata 21:00  



Optimi:

1 Taraboanta Mihai vs. Ariton Bogdan 2-1   54-8   33-63   56-17   Sambata 10:00  
8 Agapie Silviu vs. Vulpe Andrei 0-2   5-49   35-67       Sambata 19:30  
5 Burghelea Ciprian vs. Dinca Iulian 1-2   39-43   46-40   42-70   Sambata 21:00  
4 Astefanoaie Radu vs. Astefanoaie Dan 0-2   16-62(28)   28-75       Sambata 19:30  
3 Grigorut Claudiu vs. Constantin Cosmin 2-0   54-46   56(20)-20       Sambata 19:30  
6 Pasargiu Stefan vs. Hornoiu Ioan 2-0   52-48   51-36       Sambata 18:00  
7 Agapie Eduard vs. Tomita Razvan 2-0   48-31   70(25)-40       Sambata 18:00  
2 Brezaie Radu vs. Gheorghe Paul 2-0   51-36   46(20)-40       Sambata 18:00  


Tur 3:

1 Ariton Bogdan vs. Cristea Dragomir 2-0   48-38   52-45       Vineri 20:30  
8 Plumb Mihai vs. Vulpe Andrei 1-2   51-57   55-48   35-60   Sambata 13:30  
5 Bucse Razvan vs. Dinca Iulian 1-2   23-51   54-38   9-67(25)   Sambata 15:00  
4 Majercsik Istvan vs. Astefanoaie Dan 1-2   13-60   36-25   27-85   Sambata 15:00  
3 Radu Cosmin vs. Constantin Cosmin 0-2   10-44   9-54       Sambata 13:30  
6 Crisan Alexandru vs. Hornoiu Ioan 1-2   40-49   56-42   37-40   Sambata 16:30  
7 Dulman Dan vs. Tomita Razvan 0-2   9-42   21-40       Sambata 16:30  
2 Sumedrea Adrian vs. Gheorghe Paul 1-2   48-51   54-46   44-49   Sambata 16:30  


Tur 2:

1 Popescu Tudor vs. Cristea Dragomir 0-2   42-64   35-43       Vineri 19:00  
8 Stefanescu Alin vs. Vulpe Andrei 1-2   46-54   57-38   50-60   Vineri 19:00  
5 Plescan Adrian vs. Dinca Iulian 0-2   13-49(31)   37-51       Sambata 13:30  
4 Astefanoaie Dan vs. Musteata Lucian 2-0   54-43   47-4       Sambata 12:00  
3 Constantin Cosmin vs. Militaru Valentin 2-0   53-41   52-50       Sambata 12:00  
6 Hornoiu  Ioan vs. Diac Octavian 2-0   59-29   54-42       Sambata 15:00  
7 Paltanea Liviu vs. Tomita Razvan 0-2   43-60   20-56       Vineri 20:00  
2 Gheorghe Paul vs. Nitu Andrei 2-1   40-50   60-33   51-5   Vineri 20:30  

Tur 1:

1   vs.                      
8   vs.                      
5 Ghimpu Florin  vs. Dinca Iulian  1-2    20-46    39-31    27-39    Sambata 12:00   
4 Ionescu Robert vs. Musteata Lucian  0-2    53-54    29-50        Sambata 10:00   
3 Colomei Rares  vs. Militaru Valentin  0-2    18-57    15-55         Sambata 10:00  
6   vs.                      
7 Tomita Razvan  vs. Eremia Catalin  2-0    49-17    49-7        Vineri 19:00   
2   vs.