Tur 1 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                                   
1         Enaru George   1     Brezaie Radu   2                  
        Tomita Razvan   2     Tomita Razvan   0     Brezaie Radu   3            
                                   
2         Sumedrea Adrian   1     Sora Ovidiu   2     Sora Ovidiu   1            
        Duta Horia   2     Duta Horia   0           Brezaie Radu   3      
                                   
3         Ariton Bogdan   2     Gheorghe Paul   0           Grigorut Claudiu   1      
        Carstea Alexandru   0     Ariton Bogdan   2     Ariton Bogdan   0            
                                   
4         Crisan Alexandru   2     Grigorut Claudiu   2     Grigorut Claudiu   3            
        Gradinar George   0     Crisan Alexandru   1                 Brezaie Radu   3
                                   
5         Hornoiu Ioan   0     Astefanoaie Radu   2                 Taraboanta Mihai   0
        Dulman Dan   2     Dulman Dan   0     Astefanoaie Radu   1            
                                   
6         Bucse Razvan   2     Agapie Eduard   1     Bucse Razvan   3            
        Colomei Rares   0     Bucse Razvan   2           Bucse Razvan   0      
                                   
7         Paltanea Liviu   2     Popescu Tudor   2           Taraboanta Mihai   3      
        Marin Vlad   0     Paltanea Liviu   1     Popescu Tudor   0            
                                   
8         Nitu Andrei   2     Taraboanta Mihai   2     Taraboanta Mihai   3            
        Colomei Mircea   0     Nitu Andrei   0                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri

 

Finala:

 Brezaie Radu vs.  Mihai Taraboanta 3-0   63-24   64-39   55-19             Duminica 14:00  



Semifinale:

1/2  Brezaie Radu vs. 3/4  Grigorut Claudiu 3-1   62-21   3-60   46-13   76-17         Duminica 12:00  
5/6  Taraboanta Mihai vs. 7/8  Bucse Razvan 3-0   48-15   56-11   73-46(22)             Duminica 12:00  


Sferturi:

1  Brezaie Radu vs. 2  Sora Ovidiu 3-1   63-51     8-58   57-8    65-12          Sambata 16:30  
3  Grigorut Claudiu vs. 4  Ariton Bogdan 3-0   50-9    54-24    60-17              Sambata 16:30  
5  Astefanoaie Radu vs. 6  Bucse Razvan 1-3    59-13    29-55    55-63    23-71          Sambata 16:30  
7  Taraboanta Mihai vs. 8  Popescu Tudor 3-0   53-18    55-37    69-51              Sambata 12:00  



Optimi:

1   Brezaie Radu vs.   Tomita Razvan 2-0   60-36    78(25)-23          Vineri 20:30  
2   Sora Ovidiu vs.   Duta Horia 2-0    59-20    55-16          Sambata 13:30  
3   Gheorghe Paul vs.   Ariton Bogdan 0-2    32(23)-59   29-62          Sambata 15:00  
4   Grigorut Claudiu vs.   Crisan Alexandru 2-1    58-24    24-57    51-10      Sambata 15:00  
5   Astefanoaie Radu vs.   Dulman Dan 2-0   53(23)-42     49(26)-39         Sambata 13:30  
6   Agapie Eduard vs.   Bucse Razvan 1-2    62-55    59-72    46-55      Sambata 15:00  
7   Popescu Tudor vs.   Paltanea Liviu 2-1   56(20,25)-30    13-46     57(25)-33     Sambata 10:00  
8   Taraboanta Mihai vs.   Nitu Andrei 2-0    55-16   48-28          Vineri 20:30  


Tur 1:

1   Enaru George vs.   Tomita Razvan 1-2    27-36    53-10    46-50      Vineri 19:00  
2   Sumedrea Adrian vs.   Duta Horia 0-2    38-51    37-47          Sambata 10:00  
3   Ariton Bogdan vs.   Carstea Alexandru 2-0    57-31    50-40          Sambata 12:00  
4   Crisan Alexandru vs.   Gradinar George 2-0    66-30    75-15          Sambata 13:30  
5   Hornoiu Ioan vs.   Dulman Dan 0-2   53-60    29-62          Sambata 12:00  
6   Bucse Razvan vs.   Colomei Rares 2-0    45-12   41-4          Sambata 10:00  
7   Paltanea  Liviu vs.   Marin Vlad 2-0    58-23    55-23          Vineri 19:00  
8   Nitu Andrei vs.   Colomei Mircea 2-0    57-33    67-54          Vineri 19:00