Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                               
    Paltanea Liviu   1     Majercsik Istvan   0     Brezaie Radu   2                  
    Potcoava Mihnea   2     Potcoava Mihnea   2     Potcoava Mihnea   0     Brezaie Radu  3            
                                   
    Tomita Razvan   0     Dinca Iulian   2     Sora Ovidiu   2     Sora Ovidiu   1            
    Diac Octavian   2     Diac Octavian   1     Dinca Iulian   1           Brezaie Radu  3      
                                   
    Radu Cosmin   0     Ariton Bogdan   1     Agapie Eduard   1           Popescu Tudor   0      
    Popescu Tudor   2     Popescu Tudor   2     Popescu Tudor   2     Popescu Tudor   3            
                                   
    Stefanescu Alin       Gheorghe Paul   2     Astefanoaie Radu   2     Astefanoaie Radu   2            
    Cristea Dragomir   np     Stefanescu Alin   1     Gheorghe Paul   0                 Brezaie Radu   2
                                   
    Vulpe Andrei   2     Astefanoaie Dan   0     Grigorut Claudiu   2                 Taraboanta Mihai   3
    Nitu Andrei   1     Vulpe Andrei   2     Vulpe Andrei   0     Grigorut Claudiu   3            
                                   
    Enaru George  2     Hornoiu Ioan   0     Agapie Silviu   2     Agapie Silviu   2            
    Colomei Rares  0     Enaru George   2     Enaru George   0           Grigorut Claudiu   1      
                                   
          Plumb Mihai   2     Pasargiu Stefan   2           Taraboanta Mihai   3      
          Sumedrea Adrian   0     Plumb Mihai   0     Pasargiu Stefan   0            
                                   
    Bucse Razvan   2     Burghelea Ciprian   2     Taraboanta Mihai   2     Taraboanta Mihai   3            
    Plescan Adrian   0     Bucse Razvan   1     Burghelea Ciprian   0                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri



Clasamentul break-urilor ( > 20):


Taraboanta Mihai   38,22(3)
Grigorut Claudiu   30, 22
Brezaie Radu   25, 20
Agapie Eduard   23
Popescu Tudor   22(2), 20
Sora Ovidiu   20
Burghelea Ciprian   20


Finala:

 Brezaie Radu vs.  Taraboanta Mihai 2-3   41(20)-56   34-75   71(25)-21   59-39   54-65     Duminica 14:00  



Semifinale:

 Brezaie Radu vs.  Popescu Tudor 3-0   62-32   54-19   64-57             Duminica 12:00  
 Taraboanta Mihai vs.  Grigorut Claudiu 3-1   60-70   53-39   56-23   64-28         Duminica 12:00  


Sferturi:

 Brezaie Radu vs.  Sora Ovidiu 3-1   65-13   42-64(20)   53-45   54-35         Sambata 19:00  
 Popescu Tudor vs.  Astefanoaie Radu 3-2   76(22)-35   61-40   26-50   31-47   56-38     Sambata 19:00  
 Grigorut Claudiu vs.  Agapie Silviu 3-2   34-55   50-38   35-43   55(30)-1   50-35     Sambata 19:00  
 Pasargiu Stefan vs.  Taraboanta Mihai 0-3   15-68(38)   11-53(22)   31-59             Sambata 17.30  



Optimi:

  Brezaie Radu vs.   Potcoava Mihnea 2-0   42-36   58-28         Sambata 14:30  
  Sora Ovidiu vs.   Dinca Iulian 2-1   27-61   59-23   45-24     Sambata 13:00  
  Agapie Eduard vs.   Popescu Tudor 1-2   33-68   49(23)-36   35-62(22)     Sambata 16:00  
  Astefanoaie Radu vs.   Gheorghe Paul 2-0   62-58   68-24         Sambata 17:30  
  Grigorut Claudiu vs.   Vulpe Andrei 2-0   53(22)-34   61-40         Sambata 17:30  
  Agapie Silviu vs.   Enaru George 2-0   48-25   43-33         Sambata 16:00  
  Pasargiu Stefan vs.   Plumb Mihai 2-0   73-24   63-50         Sambata 14:30  
  Taraboanta Mihai vs.   Burghelea Ciprian 2-0   54(22)-44   65(22)-26         Sambata 16:00  


Tur 2:

  Majercsik Istvan vs.   Potcoava Mihnea 0-2   24-52   36-47         Vineri 20:30  
  Dinca Iulian vs.   Diac Octavian 2-1   21-62   59-35   58-53     Sambata 11:30  
  Ariton Bogdan vs.   Popescu Tudor 1-2   47-46   18-52   35-41     Sambata 11:30  
  Gheorghe Paul vs.   Stefanescu Alin 2-1   56-40   43-45   49-38     Sambata 11:30  
  Astefanoaie Dan vs.   Vulpe Andrei 0-2   34-56   34-58         Sambata 13:00  
  Hornoiu Ioan vs.   Enaru George 0-2   38-63   27-51         Vineri 20:30  
  Plumb Mihai vs.   Sumedrea Adrian 2-0    41-15   67-15         Sambata 13:00  
  Burghelea Ciprian vs.   Bucse Razvan 2-1   62-33   32-53   62(20)-32     Sambata 14.30  


Tur 1:

  Paltanea Liviu vs.   Potcoava Mihnea  1-2   34-59   49-26   63-75     Vineri 19:00  
  Tomita Razvan vs.   Diac Octavian 0-2   32-61   14-49         Sambata 9:30  
  Radu Cosmin vs.   Popescu Tudor 0-2   26-49   18-54(20)         Vineri 19:00  
  Stefanescu Alin vs.   Cristea Dragomir np                 Sambata 9:30  
  Vulpe Andrei vs.   Nitu Andrei 2-1   51-37   33-64   49-31     Vineri 20:30  
  Enaru George vs.   Colomei Rares 2-0   38-28   56-47         Vineri 19:00  
  vs.                      
  Bucse Razvan vs.   Plescan Adrian 2-0   41-37   49-16         Sambata 9:30