Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                                   
1        Bucse Razvan    Taraboanta Mihai                  
       Sumedrea Adrian    Bucse Mihai    Taraboanta Mihai            
                                   
2  Gradinar George      Colomei Rares    Nitu Andrei    Colomei Rares            
 Crisan Alexandru  Np    Gradinar George    Colomei Rares          Taraboanta Mihai      
                                   
3  Tomita Razvan    Duta Horia    Popescu Tudor          Sora Ovidiu 1      
 Marcu Dorin    Tomita Razvan    Duta Horia    Duta Horia            
                                   
4        Enaru George    Sora Ovidiu    Sora Ovidiu            
       Lupu Nicolae    Lupu Nicolae                Taraboanta Mihai 4
                                   
5  Dulman Dan    Gheorghe Paul    Grigorut Claudiu                Grigorut Claudiu 1
 Tuca Florin    Dulman Dan    Gheorghe Paul    Grigorut Claudiu            
                                   
6  Stefanescu Alin    Radu Cosmin    Chetea Stefan    Chetea Stefan            
 Ciorba Mihai    Stefanescu Alin    Radu Cosmin          Grigorut Claudiu 3      
                                   
7  Carstea Alexandru    Plumb Mihai    Agapie Eduard          Brezaie Radu      
 Ariton Bogdan    Ariton Bogdan    Ariton Bogdan    Agapie Eduard            
                                   
8        Colomei Mircea    Brezaie Radu    Brezaie Radu            
       Paltanea Liviu    Paltanea Liviu                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 4 din 7 jocuri

 

Finala:

 Taraboanta Mihai vs.  Grigorut Claudiu 4-1    41-52    49-42    55-31    68-54    63-24             Duminica 15:00  



Semifinale:

1/2  Taraboanta Mihai vs. 3/4  Sora Ovidiu 3-1    51-84    52-7    67-24    74-28         Duminica 13:00  
5/6  Grigorut Claudiu vs. 7/8  Brezaie Radu 3-0    57(27)-24    58-35    52-23             Duminica 13:00  


Sferturi:

1  Taraboanta Mihai vs. 2  Colomei Rares 3-0    48-3    67-53    73-37             Sambata 16:00  
3  Duta Horia vs. 4  Sora Ovidiu 0-3    36-47    44-66    16-50             Sambata 16:00  
5  Grigorut Claudiu vs. 6  Chetea Stefan 3-1    56-34    57-56    23-64    61-18         Sambata 12:00  
7  Agapie Eduard vs. 8  Brezaie Radu 1-3    52-23    43-52    16-63(33)           Sambata 16:00  



Optimi:

1  Taraboanta Mihai vs.  Bucse Razvan 3-1     29-46    55-34   58-31    55(22)-37         Sambata 12:00  
2  Nitu Andrei vs.  Colomei Rares 1-3    12-57(21)    66-64    28-75(26)    28-58         Sambata 16:00  
3  Popescu Tudor vs.  Duta Horia 2-3     33-69   59-35    9-51    61-21     30-68    Sambata 14:00  
4  Sora Ovidiu vs.  Lupu Nicolae 3-1    54(20)-33    68-77    63-33    71-48         Sambata 14:00  
5  Grigorut Claudiu vs.  Gheorghe Paul 3-0    54(35)-14    57-22    41-22             Vineri 21:00  
6  Chetea Stefan vs.  Radu Cosmin 3-2    43-48    60-18    58(31)-18    66-73    60-27     Sambata 10:00  
7  Agapie Eduard vs.  Ariton Bogdan 3-0    62(22)-8    58-32    64-21             Vineri 21:00  
8  Brezaie Radu vs.  Paltanea Liviu 3-1    49(22)-46    15-53    68(26)-7    58(24)-44         Sambata 14:00  


Tur 2:

1  Bucse Razvan vs.  Sumedrea Adrian 2-0    51-26    52-39         Sambata 10:00  
2  Colomei Rares vs.  Gradinar George 2-0    57-6    42-8         Sambata 13:30  
3  Duta Horia vs.  Tomita Razvan 2-0    40-17    45-14         Sambata 10:00  
4  Enaru George vs.  Lupu Nicolae 1-2    62-30    19-61      Sambata 12:00  
5  Gheorghe Paul vs.  Dulman Dan 2-0    42-38    49-34        Vineri 20:00   
6  Radu Cosmin vs.  Stefanescu Alin 2-0    49-26    48-40         Vineri 20:30  
7  Plumb Mihai vs.  Ariton Bogdan 1-2    54(21)-67    52-13    30-57     Vineri 20:00  
8  Colomei Mircea vs.  Paltanea Liviu 1-2    11-47    54-43    36-54     Sambata 10:00  


Tur 1:

1    vs.                       
2  Gradinar George vs.  Crisan Alexandru  Np                Sambata 12:00  
3  Tomita Razvan vs.  Marcu Dorin 2-0    47-27    52-29        Vineri 19:00   
4   vs.                      
5   Dulman Dan vs.   Tuca Florin 2-0    41-19    46-38         Vineri 18:30  
6   Stefanescu Alin vs.   Ciorba Mihai 2-0    42-24    54-35         Vineri 19:00  
7  Carstea Alexandru vs.  Ariton Bogdan 0-2    29-56    27-54        Vineri 18:30   
8   vs.