Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                               
    Radu Cosmin 0     Popescu Tudor 2     Taraboanta Mihai 2                  
    Tomita Razvan 2     Tomita Razvan 0     Popescu Tudor 0     Taraboanta Mihai 1            
                                   
          Astefanoaie Dan 2     Agapie Silviu 0     Astefanoaie Dan 3            
          Hornoiu Ioan 1     Astefanoaie Dan 2           Astefanoaie Dan 0      
                                   
    Paltanea Liviu 2     Enaru George 1     Sora Ovidiu 2           Sora Ovidiu 3      
    Colomei Rares 0     Paltanea Liviu 2     Paltanea Liviu 0     Sora Ovidiu 3            
                                   
    Stefanescu Alin 2     Ariton Bogdan 0     Astefanoaie Radu 2     Astefanoaie Radu 2            
    Cristea Dragomir 0     Stefanescu Alin 2     Stefanescu Alin 0                 Sora Ovidiu 1
                                   
          Vulpe Andrei 2     Grigorut Claudiu 0                 Brezaie Radu 3
          Bucse Razvan 0     Vulpe Andrei 2     Vulpe Andrei 3            
                                   
    Dulman Dan 1     Gheorghe Paul 2     Agapie Eduard 2     Agapie Eduard 1            
    Nitu Andrei 2     Nitu Andrei 1     Gheorghe Paul 1           Vulpe Andrei 0      
                                   
    Diac Octavian 2     Burghelea Ciprian 1     Pasargiu Stefan 2           Brezaie Radu 3      
    Colomei Mircea 0     Diac Octavian 2     Diac Octavian 1     Pasargiu Stefan 0            
                                   
          Plumb Mihai 2     Brezaie Radu 2     Brezaie Radu 3            
          Sumedrea Adrian 1     Plumb Mihai 1                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri



Clasamentul break-urilor ( > 20):


Paltanea Liviu   29
Brezaie Radu   24, 23, 23
Hornoiu Ioan   24
Gheorghe Paul   23
Sora Ovidiu   22, 21, 20
Astefanoaie Radu   22
Popescu Tudor   22
Radu Cosmin   20
Diac Octavian   20
Plumb Mihai   20
Vulpe Andrei   20


Finala:

Sora Ovidiu vs. Brezaie Radu 1-3   30-64   55-44   25-56   24-56(23)       Duminica 14:00  



Semifinale:

Astefanoaie Dan vs. Sora Ovidiu 0-3   40-41(22)   45-53   24-59           Duminica 12:00  
Vulpe Andrei vs. Brezaie Radu 0-3   25-55   33-70   28-84           Duminica 12:00  


Sferturi:

Taraboanta Mihai vs. Astefanoaie Dan 1-3   43-51   47-58   53-14   16-55       Sambata 19:30  
Sora Ovidiu vs. Astefanoaie Radu 3-2   58-51   22-57   58-51   57-69   63(20)-30   Sambata 19:30  
Vulpe Andrei vs. Agapie Eduard 3-1   43-40   58-39   31-48   66-52       Sambata 18:00  
Pasargiu Stefan vs. Brezaie Radu 0-3   21-49(24)   11-53(23)   21-48           Sambata 18:00  



Optimi:

Taraboanta Mihai vs. Popescu  Tudor 2-0   61-25   68-40       Sambata 13:00  
Agapie Silviu vs. Astefanoaie Dan 0-2   39-42   50-52       Sambata 18:00  
Sora Ovidiu vs. Paltanea Liviu 2-0   51(21)-37   54-11       Sambata 14:30  
Astefanoaie Radu vs. Stefanescu Alin 2-0   51(22)-10   53-52       Sambata 14:00  
Grigorut Claudiu vs. Vulpe Andrei 0-2   31-39(20)   13-49       Sambata 16:30  
Agapie Eduard vs. Gheorghe Paul 2-1   25-51(23)   50-17   57-21   Sambata 16:30  
Pasargiu Stefan vs. Diac Octavian 2-1   18-46   48-27   68-24   Sambata 11:30  
Brezaie Radu vs. Plumb Mihai 2-1   64-33   24-56(20)   69-45   Sambata 14:30  


Tur 2:

Popescu Tudor vs. Tomita Razvan 2-0   66(22)-40   65-15       Sambata 11:30  
Astefanoaie Dan vs. Hornoiu Ioan 2-1   51-50   35-49(24)   58-6   Sambata 16:30  
Enaru George vs. Paltanea Liviu 1-2   45-26   28-53   8-64(29)   Sambata 10:00  
Ariton Bogdan vs. Stefanescu Alin 0-2   22-58   28-49       Sambata 13:00  
Vulpe Andrei vs. Bucse Razvan 2-0   55-14   69-10       Sambata 10:00  
Gheorghe Paul vs. Nitu Andrei 2-1   25-53   56-41   46-39   Vineri 20:30  
Burghelea Ciprian vs. Diac Octavian 1-2   57-35   39-71(20)   53-56   Vineri 20:30  
Plumb Mihai vs. Sumedrea Adrian 2-1   54-34   41-78   51-25   Sambata 13:00  


Tur 1:

Radu Cosmin vs. Tomita Razvan 0-2   16-48    33(20)-47       Sambata 10:00  
  vs.                      
Paltanea Liviu  vs. Colomei Rares 2-0   50-25    39-21       Vineri 19:00  
Stefanescu Alin vs. Cristea Dragomir 2-0   58-48   43-9       Vineri 20:30  
  vs.                      
Dulman Dan vs. Nitu Andrei 1-2   57-45   58-59   18-48   Vineri 19:00  
Diac Octavian vs. Colomei Mircea 2-0   41-22   53-43       Vineri 19:00  
  vs.