Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                                   
1        Burghelea Ciprian    Taraboanta Mihai                  
       Tomita Razvan    Burghelea Ciprian    Taraboanta Mihai            
                                   
2        Astefanoaie Radu    Popescu Tudor    Popescu Tudor            
       Dulman Dan    Astefanoaie Radu          Taraboanta Mihai      
                                   
3        Gheorghe Paul    Agapie Eduard          Agapie Eduard      
       Stefanescu Alin    Gheorghe Paul    Agapie Eduard            
                                   
4  Ciorba Mihai      Colomei Mircea    Sora Ovidiu    Sora Ovidiu            
 Crisan Alexandru Np     Ciorba Mihai    Ciorba Mihai                Agapie Eduard 4
                                   
5  Ghimpu Florin    Lupu Nicolae    Grigorut Claudiu                Lupu Nicolae
 Ciocan Paul    Ghimpu Florin    Lupu Nicolae    Lupu Nicolae            
                                   
6        Paltanea Liviu    Chetea Stefan    Paltanea Liviu            
       Gradinar George    Paltanea Liviu          Lupu Nicolae      
                                   
7        Radu Cosmin    Colomei Rares          Colomei Rares      
       Ariton Bogdan    Ariton Bogdan    Colomei Rares            
                                   
8  Roatis Razvan    Duta Horia    Brezaie Radu Np     Duta Horia            
 Purcaru Cosmin    Roatis Razvan    Duta Horia                    
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 4 din 7 jocuri

 

Finala:

 Agapie Eduard vs.  Lupu Nicolae 4-1    46-15    49(20)-27    57-17    39-65(28)    59-34             Duminica 15:00  



Semifinale:

1/2  Taraboanta Mihai vs. 3/4  Agapie Eduard 1-3    59-61    45-78    53-17    41-48         Duminica 13:00  
5/6  Colomei Rares vs. 7/8  Lupu Nicolae 2-3    13-53    30-57    110-82    57-47    29-49     Duminica 13:00  


Sferturi:

1  Taraboanta Mihai vs. 2  Popescu Tudor 3-1    49-54(20)    82-62    56-21    65-36         Sambata 19:00  
3  Agapie Eduard vs. 4  Sora Ovidiu 3-2    57(33)-20    34-44    15-67(24)    63-42    72-67     Sambata 17:00  
5  Lupu Nicolae vs. 6  Paltanea Liviu 3-1    53-14    10-64    58-36    70-44         Sambata 19:00  
7  Colomei Rares vs. 8  Duta Horia 3-1    30-50    61-37    47-22    61-30         Sambata 19:00  



Optimi:

1  Taraboanta Mihai vs.  Burghelea Ciprian 3-0    59-54(21)    74-43    62-34             Sambata 17:00  
2  Popescu Tudor vs.  Astefanoaie Radu 3-2    60-31    43-53    72(21,24)-28    16-42    59-23     Sambata 17:00  
3  Agapie Eduard vs.  Gheorghe Paul 3-1    60(27)-19    32-55    64-21    61-14         Sambata 15:00  
4  Sora Ovidiu vs.  Ciorba Mihai 3-0    58-28    55-17    48-17             Sambata 14:30  
5  Grigorut Claudiu vs.  Lupu Nicolae 1-3    35-48    54-27    43-62    46-72         Sambata 15:00  
6  Chetea Stefan vs.  Paltanea Liviu 2-3    58-37    39-18    25-42(20)    19-56    39-57     Sambata 13:00  
7  Colomei Rares vs.  Ariton Bogdan 3-1    27-46    56-30    52-32    73-26         Sambata 14:30  
8  Brezaie Radu vs.  Duta Horia Np                         Sambata 17:00  


Tur 2:

1  Burghelea Ciprian vs.  Tomita Razvan 2-1    42-26    38-42    50-47    Sambata 11:30  
2  Astefanoaie Radu vs.  Dulman Dan 2-1    41-42    55-18    63-7    Sambata 10:00  
3  Gheorghe Paul vs.  Stefanescu Alin 2-0    55-45    66-35        Sambata 10:00  
4  Colomei Mircea vs.  Ciorba Mihai 0-2    25-42(22)    28-36        Sambata 13:00  
5  Lupu Nicolae vs.  Ghimpu Florin 2-0    60-45    55-22        Sambata 13:00   
6  Paltanea Liviu vs.  Gradinar George 2-1    51-37   43-57    40-20    Sambata 10:00  
7  Radu Cosmin vs.  Ariton Bogdan 0-2    40-44    45-58       Sambata 13:00  
8  Duta Horia vs.  Roatis Razvan 2-0    56-44    52-12        Sambata 11:30  


Tur 1:

1    vs.                       
2   vs.                      
3   vs.                      
4  Ciorba Mihai vs.  Crisan Alexandru Np                Sambata 11:30  
5  Ghimpu Florin vs.  Ciocan Paul  2-0    57-22    43-21        Sambata 11:30  
6    vs.                       
7   vs.                      
8  Roatis Razvan vs.  Purcaru Cosmin 2-1    41-29    38-47    52-38    Sambata 10:00