Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                                   
1   Colomei Mircea 1     Stefanescu Alin  2     Brezaie Radu  2                  
  Iancu Vladimir 2     Iancu Vladimir  1     Stefanescu Alin  0     Brezaie Radu  3            
                                   
2         Ariton Bogdan  2     Burghelea Ciprian      Burghelea Ciprian            
        Tomita Razvan  0     Ariton Bogdan np            Brezaie Radu  3      
                                   
3          Popescu Tudor  1     Astefanoaie Dan             Pasargiu Stefan  0      
         Radu Cosmin  2     Radu Cosmin  np     Astefanoaie Dan              
                                   
4   Plescan Adrian  0     Plumb Mihai  2     Pasargiu Stefan  2      Pasargiu Stefan np             
  Tara Claudiu  2     Tara Claudiu  0     Plumb Mihai  1                 Brezaie Radu  3
                                   
5   Nitu Andrei  2     Gheorghe Paul  2     Astefanoaie Radu                 Paltanea Liviu  1
  Ciocan Paul  0     Nitu Andrei  0     Gheorghe Paul     Astefanoaie Radu            
                                   
6   Duta Horia  2     Sumedrea Adrian  2     Sora Ovidiu  2     Sora Ovidiu  1            
  Carstea Alexandru   0      Duta Horia   0      Sumedrea Adrian  0           Astefanoaie Radu  1      
                                   
7          Enaru George     Agapie Eduard           Paltanea Liviu  3      
         Paltanea Liviu     Paltanea Liviu     Paltanea Liviu            
                                   
8   Colomei Rares  2     Bucse Razvan  0     Taraboanta Mihai     Taraboanta Mihai  2            
  Marin Vlad  1     Colomei Rares  2     Colomei Rares                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri


Clasamentul break-urilor ( > 20):


Tara Claudiu   30
Astefanoaie Radu   25
Sora Ovidiu   22
Stefanescu Alin   22
Taraboanta Mihai   20
Brezaie Radu   20
Plumb Mihai   20

 

Finala:

 Brezaie Radu vs.  Paltanea Liviu 3-1    56-22    25-57    54-36     52-19        Duminica 12:00  



Semifinale:

1/2  Brezaie Radu vs. 3/4  Pasargiu Stefan 3-0     60-52    50-27   52-21            Duminica 10:00  
5/6  Astefanoaie Radu vs. 7/8  Paltanea Liviu  1-3    52-66   39-51    59-17     46-50       Duminica 10:00  


Sferturi:

1  Brezaie Radu vs. 2  Burghelea Ciprian  3-0    71-26    50-24   63-11            Sambata 16:00  
3 Astefanoaie Dan vs. 4  Pasargiu Stefan  np                       Sambata 17:30  
5  Astefanoaie Radu vs. 6  Sora Ovidiu 3-1    43-54    59(25)-47     57-10   55-42        Sambata 16:00  
7  Taraboanta Mihai vs. 8  Paltanea Liviu  2-3   35-37    51-28    37-39     63(20)-6   36-57    Sambata 14:30  



Optimi:

1  Brezaie Radu vs.  Stefanescu Alin 2-0     52(20)-15            Vineri 20:30  
2  Burghelea Ciprian vs.  Ariton Bogdan  np                 Vineri 20:30  
3  Astefanoaie Dan  vs.  Radu Cosmin  np                 Sambata 11:30  
4  Pasargiu Stefan  vs.  Plumb Mihai  np                 Sambata 16:00  
5  Astefanoaie Radu  vs.  Gheorghe Paul  2-1   46-43    31-39     36-18     Sambata 14:30  
6  Sora Ovidiu  vs.  Sumedrea Adrian 2-0     60-28   47(22)-29          Vineri 20:30  
7  Agapie Eduard  vs.  Paltanea Liviu 1-2    42-33     21-38   47-67      Sambata 11:30  
8  Taraboanta Mihai  vs.  Colomei Rares 2-0     39-33    54-8         Sambata 13:00  


Tur 2:

1  Stefanescu Alin  vs.  Iancu Vladimir 2-1    34-43     55-47   43(22)-36      Vineri 19:000  
2  Ariton Bogdan  vs.  Tomita Razvan  2-0    44-38    47-38          Vineri 19:00  
3  Popescu Tudor  vs.  Radu Cosmin  1-2    37-41    55-19     31-58     Sambata 10:00  
4  Plumb Mihai  vs.   Tara Claudiu 2-0     65(21)-25   53-10          Sambata 14:30  
5  Gheorghe Paul  vs.   Nitu Andrei 2-0     64-38   56-33          Sambata 13:00  
6  Sumedrea Adrian  vs.   Duta Horia 2-0     40-10   59-16          Vineri 19:00  
7  Enaru George  vs.  Paltanea Liviu  0-2    53-55     33-47         Sambata 10:00  
8  Bucse Razvan  vs.   Colomei Rares 0-2    34-47    46-69          Sambata 11:30  


Tur 1:

1  Colomei Mircea  vs.  Iancu Vladimir  1-2     57-37   16-61     20-42     Vineri 17:00  
2    vs.                      
3    vs.                      
4  Plescan Adrian  vs.  Tara Claudiu   0-2    37-49   1-70(30)        Sambata 13:00   
5  Nitu Andrei  vs.  Ciocan Paul   2-0    58-8    39-18         Vineri 17:00  
6  Duta Horia vs.  Carstea Alexandru   2-0   65-32    51-10          Vineri 17:00  
7   vs.                      
8  Colomei Rares  vs.  Marin Vlad  2-1    39-48    59-47    np      Sambata 10:00