Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                               
1         Nitu Andrei   1     Taraboanta Mihai   3                  
        Plumb Mihai   2     Plumb Mihai   0     Taraboanta Mihai   3            
                                   
2   Ghimpu Florin   2     Radu Cosmin   2     Colomei Rares   2     Radu Cosmin   0            
  Mihali Ioan   1     Ghimpu Florin   0     Radu Cosmin   3           Taraboanta Mihai   2      
                                   
3   Ariton Bogdan  1     Astefanoaie Radu   2     Popescu Tudor   2           Astefanoaie Radu   3      
  Crisan Alexandru   2     Crisan Alexandru   1     Astefanoaie Radu   3     Astefanoaie Radu   3            
                                   
4   Sumedrea Adrian   1     Gheorghe Paul   1     Sora Ovidiu   3     Sora Ovidiu   1            
  Roatis Razvan   2     Roatis Razvan   2     Roatis Razvan   2                 Astefanoaie Radu   3
                                   
5         Chetea Stefan   1     Agapie Eduard   3                 Brezaie Radu   4
        Bucse Razvan   2     Bucse Razvan   0     Agapie Eduard   1            
                                   
6   Gradinar George   1     Burghelea Ciprian   2     Duta Horia   3     Duta Horia   3            
  Ionita Vlad   2     Ionita Vlad   1     Burghelea Ciprian   2           Duta Horia   0      
                                   
7         Colomei Mircea   0     Lupu Nicolae   2           Brezaie Radu   3      
        Stefanescu Alin   2     Stefanescu Alin   3     Stefanescu Alin   0            
                                   
8   Tomita Razvan   0     Paltanea Liviu   2     Brezaie Radu   3     Brezaie Radu   3            
  Agapie Silviu   2     Agapie Silviu   1     Paltanea Liviu   1                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri


Finala:

vs.                              



Semifinale:

1/2 vs. 3/4                              
5/6   vs. 7/8                              


Sferturi:

1   vs. 2                              
3   vs. 4                              
5   vs. 6                              
7   vs. 8                              



Optimi:

1   Taraboanta Mihai vs.                             Sambata 17:00  
2   Colomei Rares vs.                             Sambata 15:00  
3   Popescu Tudor vs.                             Sambata 15:00  
4   Sora Ovidiu vs.                             Sambata 12:00  
5   Agapie Eduard vs.                             Sambata 10:00  
6   Duta Horia vs.                             Sambata 15:00  
7   Lupu Nicolae vs.                             Sambata 15:00  
8   Brezaie Radu vs.                             Sambata 13:30  


Tur 2:

1   Nitu Andrei vs.   Plumb Mihai                   Sambata 10:00  
2   Radu Cosmin vs.                     Sambata 13:30  
3   Astefanoaie Radu vs.                     Sambata 13:30  
4   Gheorghe Paul vs.                     Sambata 10:00  
5   Chetea Stefan vs.   Bucse Razvan                   Vineri 18:00  
6   Burghelea Ciprian vs.                     Sambata 13:30  
7   Colomei Mircea vs.   Stefanescu Alin                   Vineri 19:00  
8   Paltanea Liviu vs.                     Sambata 12:00  


Tur 1:

1   vs.                      
2   Ghimpu Florin vs.   Mihali Ioan                   Sambata 12:00  
3   Ariton Bogdan vs.   Crisan Alexandru                   Sambata 12:00  
4   Sumedrea Adrian vs.   Roatis Razvan                   Vineri 19:00  
5   vs.                      
6   Gradinar George vs.   Ionita Vlad                   Vineri 20:00  
7   vs.                      
8   Tomita Razvan vs.   Agapie Silviu                   Sambata 10:00