Tur 1 Tur 2 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                                   
1         Plumb Mihai  0     Brezaie Radu  2                  
        Crisan Alexandru  2     Crisan Alexandru  1     Brezaie Radu  3            
                                   
2   Colomei Mircea  2     Gheorghe Paul  2     Sora Ovidiu  0     Gheorghe Paul  0            
  Carstea Alexandru  1     Colomei Mircea  0     Gheorge Paul  2           Brezaie Radu  3      
                                   
3   Duta Horia  2     Stefanescu Alin  0     Agapie Eudard  2           Agapie Eduard  1      
  Ciocan Paul  0     Duta Horia  2     Duta Horia  1     Agapie Eduard  3            
                                   
4   Diac Octavian  0     Popescu Tudor  2     Grigorut Claudiu  0     Popescu Tudor  1            
  Tion Lucian  2     Tion Lucian  0     Popescu Tudor  2                 Brezaie Radu  1
                                   
5   Colomei Rares  0     Dulman Dan  0     Astefanoaie Radu  0                 Biciusca Mihnea  3
  Biciusca Mihnea  2     Biciusca Mihnea  2     Biciusca Mihnea  2     Biciusca Mihnea  3            
                                   
6         Sumedrea Adrian  1     Paltanea Liviu  0     Bucse Razvan  0            
        Bucse Razvann  2     Bucse Razvan  2           Biciusca Mihnea  3      
                                   
7         Vulpe Andrei  np     Pasargiu Stefan    2            Taraboanta Mihai  0      
        Hornoiu Ioann       Hornoiu Ioan  0     Pasargiu Stefan  0            
                                   
8   Nitu Andrei  2     Ariton Bogdan  0     Taraboanta Mihai  2     Taraboanta Mihai  3            
  Ghimpu Florinn  1     Nitu Andrei  2     Nitu Andrei  0                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri

 


Clasamentul break-urilor ( > 20):


Biciusca Mihnea   60, 39, 33(2), 31, 30, 25, 24(3), 23(2), 22(2), 20(2)
Popescu Tudor   27
Duta Horia   25, 21
Agapie Eduard   25
Brezaie Radu   24, 21
Taraboanta Mihai   22(2)

 

Finala:

 Brezaie Radu vs.  Biciusca Mihnea 1-3    67(21)-39    47-58(31)     1-62(23)   27-58           



Semifinale:

1/2  Brezaie Radu vs. 3/4  Agapie Eduard 3-1    63(24)-1    25-57     70-26   57-46           
5/6  Taraboanta Mihai vs. 7/8  Biciusca Mihnea 0-3    48(22)-63(20,25)    47-73(22,23)    40(24)-70               


Sferturi:

1  Brezaie Radu vs. 2  Gheorghe Paul 3-0     58-16   59-15     71-10              
3  Agapie Eduard vs. 4  Popescu Tudor 3-1     58-79   46-12    67-37    55-42           
5  Biciusca Mihnea vs. 6  Bucse Razvan 3-0     46-36   69(30,24)-5    64(33)-42               
7  Taraboanta Mihai vs. 8  Pasargiu Stefan 3-0     41-11   54-35     np              



Optimi:

1   Brezaie Radu vs.  Crisan Alexandru 2-1    57-36    29-46    52-35       
2   Sora Ovidiu vs.  Gheorghe Paul 0-2     35-51   27-57           
3   Agapie Eduard vs.  Duta Horia 2-1    65-44     30-46   51(25)-8       
4   Grigorut Claudiu vs.  Popescu Tudor 0-2     44-46   20-59(27)           
5   Astefanoaie Radu vs.  Biciusca Mihnea 0-2     38-62(24)   9-60(39)           
6   Paltanea Liviu vs.  Bucse Razvan 0-2    23-63   42-53           
7   Pasargiu Stefan vs.  Hornoiu Ioan 2-0    48-38   55-44           
8   Taraboanta Mihai vs.  Nitu Andrei 2-0    52(22)-17    47-16           


Tur 2:

1   Plumb Mihai vs.   Crisan Alexandru 0-2    19-55    41-61           
2   Gheorghe Paul vs.  Colomei Mircea 2-0    60-32    46-21           
3   Stefanescu Alin vs.  Duta Horia  0-2   14-62    37-46           
4   Popescu Tudor vs.  Tion Lucian 2-0    31-21    48-24           
5   Dulman Dan vs.  Biciusca Mihnea

0-2 

  18-76(60)    30-65(20)          
6   Sumedrea Adrian vs.   Bucse Razvan  1-2   21-60    66-54    22-58       
7   Vulpe Andrei vs.   Hornoiu Ioan np                   
8   Ariton Bogdan vs.  Nitu Andrei 0-2    47-69     30-41          


Tur 1:

1   vs.                      
2   Colomei Mircea vs.   Carstea Alexandru  2-1   10-52    61-25    49-47       
3   Duta Horia vs.   Ciocan Paul 2-0    51-35    60(21)-20           
4   Diac Octavian vs.   Tion Lucian 0-2    13-47    44-51           
5   Colomei Rares vs.   Biciusca Mihnea 0-2    44-87(33)    37-60 (22)          
6   vs.                      
7   vs.                      
8   Nitu Andrei vs.   Ghimpu Florin  2-1   20-52    47-24    57-35