Tur 1 Optimi Sferturi Semifinale Finala
                             
1   Hornoiu Ioan     Brezaie Radu  2                  
  Colomei Rares     Colomei Rares  0     Brezaie Radu            
                             
2   Crisan Alexandru     Popescu Tudor  2     Popescu Tudor            
  Duta Horia     Duta Horia  1           Popescu Tudor      
                             
3   Paltanea Liviu     Agapie Eduard  2           Astefanoaie Radu      
  Gradinar George     Paltanea Liviu  0     Agapie Eduard            
                             
4   Ariton Bogdan     Astefanoaie Radu     Astefanoaie Radu            
  Farkas Ambrus     Ariton Bogdan                 Astefanoaie Radu
                             
5   Sumedrea Adrian     Grigorut Claudiu 2                 Taraboanta Mihai
  Dulman Dan     Sumedrea Adrian  0      Grigorut Claudiu            
                             
6   Gheorghe Paul     Bucse Razvan     Bucse Razvan            
  Dumitru Mihai     Dumitru Mihai           Grigorut Claudiu      
                             
7   Burghelea Ciprian     Sora Ovidiu           Taraboanta Mihai      
  Colomei Mircea     Burghelea Ciprian     Sora Ovidiu            
                             
8   Enaru George     Taraboanta Mihai     Taraboanta Mihai            
  Tudor Alexandru     Enaru George                  
       
2 din 3 jocuri 2 din 3 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri 3 din 5 jocuri

 

Finala:

    Astefanoaie Radu vs.     Taraboanta Mihai 0-3    39-44    26-55(21)    23-58            Duminica 14:00   



Semifinale:

1/2   Popescu Tudor vs. 3/4   Astefanoaie Radu 2-3    56-51    35-45    56-20    47-60    30-64    Duminica 12:00   
5/6   Grigorut Claudiu vs. 7/8   Taraboanta Mihai 0-3    45-48    49-50    53-54            Duminica 12:00   


Sferturi:

1   Brezaie Radu vs. 2   Popescu Tudor 2-3    40-45   70-53    52-31    36-64    20-54(31)    Sambata 18:00   
3   Agapie Eduard vs. 4   Astefanoaie Radu 0-3      25-43    31-64   32-51            Sambata 16:30   
5  Grigorut Claudiu vs. 6   Bucse Razvan 3-0   62(26)-42    66(21)-37    59-47            Sambata 18:00   
7  Sora Ovidiu vs. 8   Taraboanta Mihai 0-3    58-71    39-47    31-50            Sambata 15:00   



Optimi:

1   Brezaie Radu vs.   Colomei Rares 2-0    66(26)-9    60(39)-27        Vineri 20:30   
2   Popescu Tudor vs.   Duta Horia 2-1    26-37    54-34    50-8    Sambata 15:00   
3   Agapie Eduard vs.   Paltanea Liviu 2-0    37-29    69-46        Sambata 15:00   
4   Astefanoaie Radu vs.   Ariton Bogdan 2-0    54-27    73-36        Vineri 20:30   
5   Grigorut Claudiu vs.   Sumedrea Adrian 2-0    59-38     47-17       Sambata 16:30   
6   Bucse Razvan vs.   Dumitru Mihai 2-0    49-42   49-26        Sambata 16:30   
7   Sora Ovidiu vs.   Burghelea Ciprian 2-0     47-10    47-21        Sambata 13:30   
8   Taraboanta Mihai vs.   Enaru George 2-1    44(25)-51    54-11    60(20)-17    Sambata 12:00   


Tur 1:

1   Hornoiu Ioan vs.   Colomei Rares 1-2   16-57    55-43    35-64(20)    Vineri 19:00  
2   Crisan Alexandru vs.   Duta Horia 0-2   36-61(20)    45-65        Sambata 13:30  
3   Paltanea Liviu vs.   Gradinar George 2-0   57-23   46-36        Vineri 20:30   
4   Ariton Bogdan vs.   Farkas Ambrus 2-0   60-32    52-42        Vineri 19:00   
5   Sumedrea Adrian vs.   Dulman Dan 2-1   51-42    57-71    33-22   Sambata 12:00   
6   Gheorghe Paul vs.   Dumitru Mihai 1-2   42-30    21-56    28-47    Sambata 13:30   
7   Burghelea Ciprian vs.   Colomei Mircea 2-0   61(20)-10    51-16        Sambata 12:00   
8   Enaru George vs.   Tudor Alexandru 2-1    42-43   62-55     49-26   Vineri 19:00